Maki z foamiranu

Ferie zimowe 2020 w Gminie Ładzice

Ferie zimowe 2020 dobiegają końca. Gminna Biblioteka Publiczna w Ładzicach wspólnie ze Świetlicą Środowiskową przygotowały dla dzieci z terenu naszej gminy kilka ciekawych propozycji.

W pierwszym tygodniu ferii dzieci brały udział w warsztatach rękodzieła oraz w zajęciach plastycznych - przygotowywały prace dotyczące wymarzonych ferii, malowały na jedwabiu, wykonywały bransoletki z filcu oraz laurki dla babci i dziadka. 14 stycznia odbyła się wycieczka do "Kina za Rogiem", gdzie milusińscy z zapartym tchem śledzili przygody Misia Paddingtona.

W drugim tygodniu ferii dzieci podczas warsztatów rękodzieła przygotowywały prace z makaronu, lepiły dekoracje z masy fimo oraz tworzyły maki z foamiranu. 21 stycznia ponownie gościliśmy w “Kinie za Rogiem”, gdzie wyświetlony został wzruszający film animowany “Balerina”. Zwieńczeniem ferii był wyjazd do Radomska na warsztaty pieczenia pizzy. Każdy uczestnik warsztatów mógł sam stworzyć taką pizzę, jaką tylko zapragnął, a później odbyła się degustacja wykonanych przysmaków. Ponadto wszyscy otrzymali Dyplomy Doskonałego Piekarza.

Szczególne podziękowania składamy Pani Magdalenie Szczepanik, która prowadziła wszystkie zajęcia i uczyła dzieci różnych, często nieznanych dotąd technik plastycznych. Podziękowania kierujemy również do Pani Anity Pawlak-Zygmy, dzięki której uprzejmości mogliśmy być gośćmi “Kina za Rogiem”.

Relacja fotograficzna w załączeniu.

Wyświetlono: 596

Drukuj Facebook

Zobacz również

Powrót do góry